Sep 3rd قوانین و مقررات

ثبت سفارش، پرداخت وجه و تحویل خدمات خریداری شده بصورت الکترونیک، (آنلاین) انجام می پذیرد. تحویل سفارش پس از پرداخت الکترونیکی صورت حساب اغلب بصورت آنی صورت می پذیرد مگر آنکه سفارش نیاز به ... بیشتر »

Mar 17th پشتیبانی هاست اشتراکی

     پشتیبانی میزبانی اشتراکی شامل موارد ذیل می شود: پاسخ دهی به هر گونه سوال و یا اشکال در زمینه نحوه خرید و یا تمدید سرویس. پشتیبانی و پیگیری سریع مواردی که سرویس کاربر از دسترس خارج می شود و ... بیشتر »

Mar 17th راه اندازی سرورهای اختصاصی و مجازی

تست راه اندازی سرورهای اختصاصی و مجازی

Mar 17th پشتیبانی سرور مجازی و اختصاصی

m     پشتیبانی سرور مجازی و اختصاصی، شامل موارد ذیل می شود: بررسی و رفع اشکالات احتمالی در سرور، که در نتیجه اختلال نرم افزار های پایه سرور رخ دهد بازبینی ماهیانه سرور جهت بررسی نسخه های ... بیشتر »

Mar 4th هاست غیر استاندارد

بسیاری از هاستینگ های موجود،خدماتی حداقل و مشابه را برای کاربران خود فراهم می آورند،خدماتی که گاهی ممکن است نیاز کاربران را بصورتی شایسته مرتفع نسازد.با نگاه ویژه بر این مساله، هاست ایده بکر ... بیشتر »

Mar 4th نمایندگی هاست

در راستای ایجاد فضای کسب و کار اینترنتی برآن شدیم تا با ایجاد بستری مناسب، شما را نیز در درآمد خود شریک گردانیم، لذا با تقسیم سرور میزبانی اشتراکی ویژه خود، بهترین فضای کسب و کار ممکن را ایجاد ... بیشتر »

Mar 4th درباره IBM هاست

IBM هاست به منظور ارائه بستر مناسب به همراه قیمت های رقابتی در خدمات هاستینگ، دامه و سرور پا به عرصه رقابت گذاشت.   میزبانی وب و یا وب هاستینگ (web hosting) بستر اصلی استفاده از یک وب سایت را فراهم می ... بیشتر »